Archiv turnajů

25. července 2021 Ženy III

2. místo – Eliška Rindová a Marika Dadáková, 1. místo – Daniela Voženílková a Jana Strůžková, 3. místo – Barča Mikulecká a Pája Kinclová

25. července 2021 Muži III

3. místo – Matěj Dmejchal a Jarda Choutka, 1. místo – Martin Chráska a Filip Rieger, 2. místo – Lukáš Nejman a Petr Kozlík

24. července 2021 Pokročilí III

2. místo – Barča Mikulecká a Petr Miksánek, 1. místo – Petr Uhlárik a Petra Vodičková, 3. místo – Matěj Dmejchal a Petra Čechová

18. července 2021 Začátečníci III

3. místo – Dominika Ipserová a Milan Machat, 1. místo – Petr Fátor a Míša Staffová, 2. místo – Jitka Melichárková a Honza Ježek

11. července 2021 Beachpárty

2. místo – Red – Radim Bednář, Jan Slánský a Zuzka Moravcová, 1. místo – Blue – Patrik Maryško, Klára Voženílková a Kuba Tobišek, 3. místo – Bída – Lucka Kačírková, Ondra Bouma a Tomáš Ondráček

27. června 2021 Pokročilí II

2. místo – Kateřina Pokorná a Martin Bárta, 1. místo – Kateřina Tročilová a Tomáš Hampl, 3. místo – Simona Mahlerová a Matěj Dmejchal

20. června 2021 Ženy II

2. místo – Míša Nosková a Olí Václavková, 1. místo – Jitka Melichárková a Káťa Křížková, 3. místo – Jana Strůžková a Radka Machačová

20. června 2021 Muži II

3. místo – Radim Bednář a Martin Havlíček, 2. místo – Jan Slánský a Petr Miksánek, 1. místo – Emil Belás a Vojta Svědík

6. června 2021 Začátečníci I

2. místo – Míša Staffová a Petr Fátor, 1. místo – Jindra Václavek a Olí Václavková, 3. místo – Petr Sochor a Adéla Tobišková

5. června 2021 Pokročilí I

2. místo – Matěj Dmejchal a Petra Čechová, 1. místo – Petra Valentová a Míra Janů, 3. místo – Pája Hušková a Ondra Bouma

30. května 2021 Muži sobě I

2. místo – Lukáš Tichá a Daniel Rokl, 1. místo – Lukáš Nejman a Ilie Graur, 3. místo – Vojta Ducháč a Lukáš Vencl

30. srpna 2020                  Muži sobě IV

2.místo – Jan Bárta a Uno Ganbaatar, 1.místo – Ilie Graur a Lukáš Nejman, 3.místo – Emil Belás a Vojta Svědík

30. srpna 2020                  Ženy sobě IV

1.místo – Kana Karanská a Barbora Mikulecká, 2.místo – Eliška Trunečková a Heda Brůhová, 3.místo – Olí Václavková a Míša Nosková

29. srpna 2020                  Pokročilí IV

2.místo – Olda Koza a Nadezda Pronina, 1.místo – Maděj Dmejchal a Simona Mahlerová, 3. místo – Eliška Trunečková a Kuba Wágner

23. srpna 2020                  Začátečníci IV

2.místo – Jindra Václavek a Olí Václavková, 1.místo – Klára Sedláčková a Michal Sedláček, 3.místo – Adéla Tobišková a Petr Sochor

16. srpna 2020                  Pokročilí III

2.místo – Olí Václavková a Emil Belás, 1.místo – Nadezda Pronina a Olda Koza, 3.místo – Kuba Tobišek a Klára Půlpánová

1. srpna 2020                     Muži sobě III

2.místo – Petr Miksánek a Ondra Bouma, 1.místo – Tomáš Ondráček a Radim Bednář, 3.místo – Libor Pavlišta a Daniel Petrus

1. srpna 2020                     Ženy sobě III

2.místo – Jana Strůžková a Radka Dvořáková, 1.místo – Olí Václavková a Míša Nosková, 3.místo – Jitka Kohoutová a Dorka Kohoutová

26. července 2020           Začátečníci III

2.místo – Zdeněk Burda a Dita Aimová, 1.místo – Klára Půlpánová a Kuba Tobišek, 3.místo – Lucka Rösslerová a Petr Novotný

25. července 2020           Pokročilí II

2.místo – Martin Jícha a Eliška Trunečková, 1.místo – Martin Havlíček a Klára Havlíčková, 3.místo – Petr Miksánek a Káťa Křížková

12. července 2020           Pokročilí I

2.místo – Gábina Jahodová a Štěpán Picka, 1.místo – Klára Trunečková a Kuba Wágner, 3.místo – Tomáš Ondráček a Niki Urbánková

6. července 2020              Začátečníci II

2.místo – Jitka Vohralíková a Petr Miksánek, 1.místo – Lucka Rösslerová a Jan Bárta, 3.místo – Míša Staffová a Petr Fátor

28. června 2020                Muži sobě II

2.místo – Vojta Svědík a Emil Belás, 1.místo – Honza Jakl a Martin Švec, 3.místo – Tomáš Ondráček a Radim Bednář

28. června 2020                Ženy sobě II

2.místo – Jana Stružková a Radka Dvořáková, 1.místo – Klára Havlíčková a Inka Kemrová, 3.místo – Gábina Jahodová a Petra Čechová

13. června 2020                Začátečníci I

2.místo – Vojta Černík a Tereza Zajícová, 1.místo – Dita Aimová a Lukáš Prajzler, 3.místo – Kristýna Rysková a Tomáš Matyásko

6. června 2020                  Muži sobě I

2.místo – Lukáš Vencl a Tomáš Moravec, 1.místo – Šimon Bím a Jakub Wágner, 3.místo – Jan Řezníček a Matěj Dmejchal

6. června 2020                  Ženy sobě I

2.místo – Klára Havlíčková a Inka Kemrová, 1.místo – Nikola Gruntová a Barbora Mikulecká , 3.místo – Denisa Voženílková a Jana Dvořáková