Kempy a volné hry

Volná hra – Chceš si jen tak zahrát? Přihlaš se a o nic víc se starat nemusíš. Zajistíme ti kurt, míč spoluhráče i protihráče. Podle počtu přihlášených a složení se skládají mixy i ryze mužské či ženské hry. Během jedné hry vystřídáš více spoluhráčů i protihráčů.

Jednodenní kemp na HITu – Den plný beache ve dvou tříhodinových blocích s pauzou na oběd. V každém bloku 1,5 hodinový trénink s trenérem a 1,5 hodiny volné hry.

Letní kemp na Mácháči – Intenzivní tři dny tréninků a hry u Máchova Jezera. Klikni pro více informací.

Podmínky přihlašování a možnosti platby najdeš v infu u jednotlivých událostí.

Pro přihlášení na akci musíš být registrovaný v našem systému (vyžaduje mail a telefon). Tyto údaje slouží pouze ke komunikaci mezi My Beach clubem a účastníky akcí.

Přihlášení(i odhlášení) na volnou hru je z organizačních důvodů možné nejpozději 24h před jejich začátkem, jednodenní kemp je možné přihlásit(či odhlásit) nejpozději 3 dny předem, přípaně za sebe poslat náhradu. 

Pokud se odhlásíš v kratším čase, systém to zaznamená a budeme po tobě požadovat úhradu plné částky. Stejný scénář nastává, když na akci nedorazíš.

V případě nepříznivého počasí tě budeme informovat o zrušení akce telefonicky nebo pomocí SMS a provedené platby vracíme zpět.

Pro více informací o možnostech placení přejdi na stránku platby.