Tréninky

Chceš se beach naučit nebo se v něm zlepšit? Vyber si svou úroveň:

Začátečníci – Začínáš s beachvolejbalem nebo jsi hobby šestkař, který beach nikdy nehrál? Na tomhle tréninku tě naučíme základní herní dovednosti, odbití míče a pohyb na hřišti. 

Mírně pokročilí – Pokud už ovládáš základní volejbalové údery a necítíš se jako začátečník, ale netroufáš si ještě na pokročilé, je tento trénink určen právě pro tebe.

Pokročilí – Už máš něco odehráno, ovládáš údery a herní mechanismy, ale chceš zlepšovat sebe i souhru? Pak právě pro tebe je určen tenhle trénink.

Trenérský tým: Jakub Holčík a Jakub Tobišek

Podmínky přihlašování a možnosti platby najdeš pod rozvrhem.

Pro přihlášení na trénink musíš být registrovaný v našem systému (vyžaduje mail a telefon). Tyto údaje slouží pouze ke komunikaci mezi My Beach clubem a účastníky akcí.

Přihlášení na akce je z organizačních důvodů možné nejpozději 24h před jejich začátkem! Pokud se odhlásíš v kratším čase, systém to zaznamená a budeme po tobě požadovat úhradu plné částky. Stejný scénář nastává, když na akci nedorazíš.

V případě nepříznivého počasí tě budeme informovat o zrušení tréninku telefonicky nebo pomocí SMS a provedené platby vracíme zpět.

Pro více informací o možnostech placení přejdi na stránku platby.