Tréninky

Trénink nebo raději volná hra? Vyber si svou úroveň:

Začátečníci – Začínáš s beachvolejbalem nebo jsi hobby šestkař, který beach nikdy nehrál? Na tomhle tréninku tě naučíme základní herní dovednosti, odbití míče a pohyb na hřišti. 

Mírně pokročilí – Pokud už ovládáš základní volejbalové údery a necítíš se jako začátečník, ale netroufáš si ještě na pokročilé, je tento trénink určen právě pro tebe.

Pokročilí – Už máš něco odehráno, ovládáš údery a herní mechanismy, ale chceš zlepšovat sebe i souhru? Pak právě pro tebe je určen tenhle trénink.

Volná hra – Přijď si jen tak zahrát. Můžeš dorazit sám nebo s přáteli. Zajistíme ti spoluhráče, míč, organizaci.

Trenérský tým: Jakub Holčík a Jakub Tobišek

Podmínky přihlašování a možnosti platby najdeš pod rozvrhem.

Pro přihlášení na trénink musíš být registrovaný v našem systému (vyžaduje mail a telefon). Tyto údaje slouží pouze ke komunikaci mezi My Beach clubem a účastníky akcí.

Přihlášení na akce je z organizačních důvodů možné nejpozději 24h před jejich začátkem! Pokud se odhlásíš v kratším čase, systém to zaznamená a budeme po tobě požadovat úhradu plné částky. Stejný scénář nastává, když na akci nedorazíš.

V případě nepříznivého počasí tě budeme informovat o zrušení tréninku telefonicky nebo pomocí SMS a provedené platby vracíme zpět.

Děti – 100 Kč
Trénink 150 Kč
Trénink 150 Kč
Trénink 200 Kč

Pro platbu tréninku můžeš využít 3 možnosti:

  1. Hotově trenérovi před začátkem tréninku či volné hry.
  2. Pomocí kreditního systému, kdy si nahrajete libovolnou částku převodem na účet 2101800583/2010. Do poznámky uvedete heslo “kredit” a své jméno. My vám po připsání částky aktivujeme kredit, z něhož poté můžete platit jednotlivé akce.
  3. Pomocí QR platby výše či převodem na účet 2101800583/2010, do poznámky uvádějte své jméno a datum tréninku.

V případě problémů s přihlášením ze zařízení Apple zkontrolujte nastavení cookies dle návodu: